Nieplanowana ciaza

W czasie, kiedy staramy się z polskim partnerem o dziecko, każdy dzień jest nieznośnym oczekiwaniem na radosną nowinę. Najchętniej od razu po stosunku poszłyśmy do apteki po test ciążowy i spowodowały go, aby jak łatwo powiadomić rodzinę oraz mężczyzn o rychłym zwiększeniu się rodziny. Ale często sprowadza się, że mimo dobrze zaplanowanych starań, test ciążowy wykazał, iż nie jesteśmy w ciąży. Nie łammy się, domowy test ciążowy mógł się pomylić.

Przede wszystkim, należy zrozumieć, na jakieś zasadzie działają testy ciążowe dostępne w aptece. Ich pracowanie jest bowiem bardzo przystępne. Polega na znalezieniu hormony HCG (tworzonego w wypadku popadnięcia w ciążę) w moczu. Testy ciążowe są niezwykle łagodne w eksploatacji a dodatkowo bardzo przyjazne, dlatego należy je łączyć razem w zaleceniami na dołączonej ulotce.

Oczywiście, powszechnie znane testy ciążowe nie są nieomylne. Ich niewiarygodność może wychodzić z niewiele czynników:

http://ro.healthymode.eu/man-pride-modalitati-naturale-de-erectie/Man Pride. Modalități naturale de erecție

przeterminowanie – tak samo jak jakichś nowych materiałów spożywczych, farmakologicznych czy dermatologicznych, testów ciążowych także nie należy używać po upływie terminu ważności. To skoro jego role potrafią być zaburzone, a skutek będzie niewiarygodny, zażywanie dodatkowych leków, wiek kobiety – pomysł na zysk testu ciążowego nie chociaż jego prawidłowe działanie i odczekany czas od momentu ewentualnego zapłodnienia. Duże są również choroby kobiety, przyjmowane przez nią leki i wiek. Tak dlatego, kobiety z chorobą nerek, przekwitające i zażywające leki antydepresyjne dla lepszego rozeznania w form powinny raczej zgłosić się do specjalisty, ponieważ w ich przypadku test może dochodzić ciążę, do której właśnie naprawdę nie doszło, mikroporonienie – czasem daje się, że test ciążowy wykrył ciążę, lecz kilka dni później, po ponownym jego wykonaniu, wyszedł ujemny. Że wtedy oznaczać, że zaszło do zapłodnienia, jednak zarodek nie zagnieździł się w macicy. W takim wypadku koniecznie zgłoś się do specjalisty, ponieważ pewno stanowisz w ciąży pozamacicznej, pośpiech – to najczęstsza przyczyna braków w testach ciążowych. Chociaż producenci zarzekają się, że dzięki ich testom będzie bogata stwierdzić ciążę już w 6. dniu po zapłodnieniu, należy uświadomić sobie dobry ważny szczegół: HCG jest najwcześniej wykrywalne w naturze, dopiero później w moczu. Dlatego, dla pewności, lepiej zaczekać dodatkowy tydzień, żebym czerpać szerszą swoboda.

Obecnie testy ciążowe są tak zrobione, że znajdują w 99,9% przypadkach ciążę. Jednak należy dbać o tym, iż w żadnym przypadku nie są nieomylne a dla większej swobody należy udać się do specjalistę i spełnić specjalne badania. Chociaż w razie pomyłek, najczęściej sprowadza się, iż test wykrył ciążę jakiej nie ma, nie a na odwrót. Dlatego kobiety, jakie nie chcą nastąpić w ciążę, mogą czuć się uspokojone negatywnym skutkiem testu.