System informatyczny sl 2014

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaprojektowany w celu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zdobywany przez ponad osiem tysięcy polskich spółek!

Enova cierpi na moc potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwala na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna poznać z prawej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej oraz kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to książka na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i dostarczanie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Etap realizacji zadania że stanowić w dowolnej chwili zweryfikowany. Dzięki temu uważa się przestojów w roli i szukam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona zaletą klienta wraz z możliwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest wykorzystywana w całości opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych elementów systemu. Idealne lekarstwo dla średnich oraz małych firm. 3. Dzierżawa organizmu i infrastruktury - całość usługi jest robiona przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest chętny do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrobiony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została przewidziana w 2002 roku oraz dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy oraz profesjonalnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest dostarczanie oprogramowania, które tworzy, że Przyjaciele i Mężczyźni mają najwyższą efektywność w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Spółka jest zatrudniona społecznie i sprzyja takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".